Uitslagen en foto’s Feestweek 2019

De feestweek is weer ten einde, maar gelukkig hebben we de foto’s en de uitslagen nog. 

> Klik hier voor de foto’s

Motortoertocht

  1. Nick Turkenburg
  2. Anne van Looij
  3. Dennis Mugie

Tennistoernooi

  1. Marieke Opdam, Marieke Vlis, Stefan Keijzers en Lars Opdam
  2. Kees Hoogkamer, Nick van Westerop, Bas Hoogkamer en Henno van Dokkum
  3. Bart Poolman, Rick Ruigrok, Igno Hulsebosch en Alex van Eeden

Viswedstrijd

Jeugd
Winnaar Yara Warmerdam met 223 cm  (14 vissen)

Volwassenen
Ben Persoon met 3,25 kg vis, 26 stuks, langste 49 cm
(langste vis):  Wil van der Linden met 47 cm (langste vis na Ben Persoon)
(grootste aantal): Daan Rota met 18 vissen (meeste na Ben Persoon)

Autopuzzelrit

  1. Derek van Haaster, Tom van Hal, Nick van Westerop en Rick van Koppen
  2. Johnno de Jong, Wesley Degens, Selwa Esmail, Kevin van Haaster en Nigel de Jong

Darttoernooi

  1. Marco v.d. Star
  2. Johnno de Jong
  3. Jelle v.d. Linden

Jeu de boules recreatief

  1. Annie Smit, Cock v.d. Berg en Nel Schrama
  2. Ria v.d. Kroft, Jan de Groot en Wil Daalman
  3. Wil Prins, Ineke v.d. Steen en Cock v.d. Steen

Klaverjassen

  1. Wim Ruigrok
  2. Jan de Groot
  3. Jopie Hoogkamer

Pubquiz

  1. Team Suite (Mike, Marco, Kees, Igno)
  2. Team Per Consumptie Wijzer (Marieke, Marieke, Lars, Natasja)
  3. Team FF Gauw (Hebe, Jeroen, Miranda, Daniël)

Poedelprijs: Team Biertje Biertje (Amber, Myrthe, Sanne)

Buikschuiven

4 t/m 8
Winnaar jongens: Sjoerd Drenthe
Winnaar meisjes: Vera van Haaster

9 t/m 12
Winnaar jongens: Tygo van Opzeeland
Winnaar meisjes: Zoë Hulsebosch

Karikatuurvoetbal

Winnaar meisjes: Sterre van Duijvenbode
Winnaar jongens: Tygo van Opzeeland

Straattekenen

4, 5 en 6 jaar
Kee
Yara
Natoya en Taylor

7, 8 en 9 jaar
Sophie
Roos en Tijn
Jakob

10, 11 en 12
Floor en Mats
Rachel
Chloë

Puzzelwandeltocht

Siebe, Sette, Lato en Jill
Roos v.d. Linden en Kee Hulsebosch
Tijn

De Reep Tony Chocolonely is gewonnen door Roos en Kee.

Jeu de boulestoernooi

  1. Richard Muilwijk, Nico Meilanden Dick v.d. Geest
  2. Marco v.d. Linden, Jos v.d. Meer en Kees v.d. Steen

Tonknuppelen

  1. Jos Smit

Ladiesgolf

  1. Astrid Nederstigt
  2. Marian v.d. Linden
  3. Connie van Schie

Ringsteken op de fiets

  1. Roel Verhoeven
  2. Harry v.d. Barselaar
  3. Jelle Vleugel

Logospel

  1. Wim van Hensbergen
  2. Ans Rusman
  3. Mischa Poolman